ניסע נא: האוטו-בית שהפך להצגה

בין שלל המופעים, דוכני היצירה, והאטרקציות בפסטיבל מדרום היתה גם הצגת היחיד שנקראת אוטו-בית בכיכובו של שחקן התיאטרון לביא זיטנר. מה גורם לבנאדם להפוך את החוויה האישית שלו להצגת יחיד? 

מאת דמיטרי קזקוב ורונית פרץ

"פסטיבל מדרום" התקיים זו השנה השמינית באופקים. בין שלל המופעים, דוכני היצירה, והאטרקציות בפסטיבל היתה גם הצגת היחיד שנקראת אוטו-בית בכיכובו של שחקן התיאטרון לביא זיטנר.

לאחר תקופה לא קלה שעבר עם משפחתו, החליט זיטנר לצאת יחד עם משפחתו למסע בן שנה וחצי ברחבי הארץ על קרוואן כדי להיות קרוב יותר לטבע ולהכיר את הארץ וגם לנשום קצת אוויר.

באמצעות ההצגה הוא מעבד את חוויותיו מהמסע. במהלך ההצגה לביא ממחיש בפני הקהל את החוויות שלו מהמסע באמצעות חפצים וצלילים, כשהמסר העיקרי שלו לקהל הוא שצריך להעז, לצאת מדי פעם מהשגרה ולעשות משהו שונה, מאתגר וכיף ולחוות חוויה קצת שונה.

אודות מערכת ספירלה

מערכת ספירלה
מערכת עיתונאית בלתי תלויה המורכבת מסטודנטים במסלול עיתונות במכללת ספיר. יש לכם סיפור טוב עבורנו? פנו אלינו בפייסבוק או ב-newspirala@gmail.com

המלצת קריאה

"אנחנו משחקות בדיוק כמו גברים – חוץ מהשכר"

שתיים מכוכבות האליפות האחרונה של מ.ס קרית גת מספרות ל"ספירלה" על המסע לעבר התואר, מעמד כדורגל הנשים בארץ וההשוואה לענף הגברי. "כשכדורגל נשים יהפוך להיות נורמה נראה כמה פספסנו בדרך"