מחזקים את עוטף עזה: טורניר כדורסל במכללה

5 קבוצות מקמפוסים ברחבי הארץ הגיעו לספיר לטורניר כדורסל שנערך תחת הכותרת "חיזוק תושבי העוטף". בעקבות ההסלמה הביטחונית נרשמו גם לא מעט ביטולים

השבוע, ביום שלישי, התקיים טורניר כדורסל במכללת ספיר שאליו הוזמנו קבוצות סטודנטים ממוסדות אקדמיים ברחבי הארץ. את הטורניר יזם חן רבי, ראש מדור הספורט של אגודת הסטודנטים במכללה (וחבר מערכת "ספירלה", ח"ס), במטרה לחזק את תושבי עוטף עזה הסובלים מהמצב הביטחוני. בתחילה נרתמו ליוזמה אגודות מכל רחבי הארץ, אך המתיחות בדרום, אזעקות ועפיפוני תבערה, הביאו לביטולים מצד קבוצות רבות שחששו להגיע. שעות ספורות לפני תחילת הטורניר פרצה שריפה גדולה מול המכללה בעקבות עפיפון תבערה שהגיע מעזה, מה שהגביר את החששות לקיומו של הטורניר וביטול מצד קבוצות נוספות. צפו בכתבה:

לבסוף, הטורניר התקיים כמתוכנן והגיעו אליו חמש קבוצות: שתי קבוצות גברים של סמינר הקיבוצים, קבוצת גברים וקבוצת נשים ממכלת קיי, וקבוצת גברים מבן גוריון. בנוסף, השתתפו שלושה קבוצות ממכללת ספיר: קבוצת נשים חדשה, הראשונה במכללה אחרי שנים, קבוצת גברים וקבוצת מרצים. במהלך הטורניר, לבשו השחקנים של מכללת ספיר חולצה עם דיוקנו של אברה מנגיסטו.

טורניר כדורסל במכללה. צילום: דמיטרי קזקוב

הטורניר הסתיים בניצחון של סמינר הקיבוצים א' וקבוצת הנשים של מכללת ספיר.

שחקנים בטורניר. צילום: דמיטרי קזקוב
טורניר כדורסל במכללת ספיר. צילום: דמיטרי קזקוב
טורניר כדורסל במכללה. צילום: דמיטרי קזקוב

 

אודות חן סהר-איתם

המלצת קריאה

"זה הסיפור שלי": אם שכולה מספרת על הבן שנשאר ברכב ונפטר

הנסיבות שהובילו לטרגדיה, הבשורה על מות הילד בוואטסאפ והחיים שאחרי - בראיון ל"ספירלה" מגוללת אם שכולה את סיפורה העצוב. ויש לה מסר לאחרים: "לכו לקבוצות תמיכה, זה לא בושה"