בג'ינס וטי שירט: ריאיון פרישה עם נשיא מכללת ספיר

כבר עשור שפרופ' עמרי ידלין נמצא במערכת יחסים עם מכללת ספיר. כעת, הוא מדבר על כישלונותיו והישגיו כמקים הפקולטה למשפטים וכנשיא המכללה | צפו 

מאת נוי גיא, בתאל אלון ושגיב אלמקייס

כבר כשנכנסים למשרדו של פרופ' עמרי ידלין, הנשיא היוצא של מכללת ספיר, בלתי אפשרי להתעלם מאישיותו הצבעונית. על הקירות אפשר לראות תמונה מלהקת הרוק שבה הוא חבר, תמונה ממחזור הסיום של הפקולטה למשפטים שהקים בשתי ידיו ויצירה אחת של סטודנטית מבית הספר לאמנות שאליה התחבר. בימים אלה, הוא נפרד ממכללת ספיר לאחר עשור.

במהלך חמש השנים האחרונות, פרופ' ידלין תרם לקידום המכללה והיה מעורב במגוון רחב של פרויקטים שאפתניים. תחת כהונתו, הגיעה המכללה להישגים בחוגים אקדמיים ועם תוכניות יזמות וחדשנות. כמו כן, בשיתוף עם תורמים רבים, ידלין עזר לפיתוחה, בנייתה ושיפוצה של המכללה. בתוך הקמפוס הגדול, התחבר ידלין אל פינות מסוימות, המסמלות עבורו אבני דרך. כשליווינו אותו, הוא הסכים לקחת אותנו אל כמה מהן.

השבוע ייכנס לתפקידו הנשיא החדש, פרופ׳ שי פלדמן, אך ניכר כי מכללת ספיר עוד תחסר לפרופ׳ ידלין.

אודות מערכת ספירלה

מערכת ספירלה
אתר חדשות ומגזין שמופעל על ידי הסטודנטים במסלול עיתונות במכללת ספיר. יש לכם סיפור בשבילנו? כתבו לנו במייל, פייסבוק או טוויטר. חשאיות מקצועיות מובטחות.

המלצת קריאה

רוצים פיצוי: הנוסעים שלא מוותרים לחברות התחבורה הציבורית

רבות דובר על חוליי התחבורה הציבורית בישראל, אבל יש נוסעים שהחליטו שלא לעבור לסדר היום על עוגמות הנפש שהם חווים. הם מתקשרים לחברות ודורשים פיצוי - וגם מקבלים אותו. עכשיו תורכם