מרוץ הלילה ה-7 של ב"ש: ראש העיר רץ בעיניים עצומות

מרוץ הלילה השנתי התקיים בסימן הזדהות עם עמותת "אתגרים" המסייעת ללקויי ראייה. במרוץ השתתפו אלפי רצים מכל הארץ, לצד ראש העיר שרץ עם כיסוי על עיניו וקשור למלווה. צפו

מאת נוי גיא, בתאל אלון ושגיב אלמקייס

כ-7,000 רצים השתתפו במרוץ הלילה השנתי של באר שבע שהתקיים בשבוע שעבר (יום שלישי) ברחובות העיר, ואורגן על ידי עיריית באר שבע, משרד התרבות והספורט, מכבי ישראל ומרכז כיוונים. מרוץ הלילה "Light Run" נערך השנה בסימן הזדהות עם עמותת "אתגרים" המסייעת ללקויי ראייה. בניסיון לדמות את חוויית הרצים לקויי הראייה, חבש ראש העיר רוביק דנילוביץ' כיסוי לעיניו ונקשר בידו למלווה, כשרץ את מקצה החמישה קילומטרים.

זוהי השנה השביעית לקיומו של מרוץ הלילה, שמושך אליו רצים מכל רחבי הארץ. המרוץ חולק לשלושה מקצים: מקצה שני קילומטרים וחצי, מקצה חמישה קילומטרים ומקצה עשרה קילומטרים. במרוץ השתתפו גם שחקני קבוצת הפועל באר שבע ואמנים צעירים מהעיר שהופיעו בבמות הפזורות לאורך מקטעי המרוץ. במתחם המרוץ הוקמו גם מתחמי הפנינג, עמדות איפור זוהר ומתחם ספורט אקטיבי.

אודות מערכת ספירלה

מערכת ספירלה
אתר חדשות ומגזין שמופעל על ידי הסטודנטים במסלול עיתונות במכללת ספיר. יש לכם סיפור בשבילנו? כתבו לנו במייל, פייסבוק או טוויטר. חשאיות מקצועיות מובטחות.

המלצת קריאה

"למה לחגוג את יום האהבה בתאריך שבו נאנסו כל כך הרבה נשים?": המחלוקת סביב ט"ו באב

"פילגש בגבעה", הסיפור המקראי מאחורי ט"ו באב שמגולל כיצד בני שבט בנימין אנסו ועינו אישה וחטפו אחרות, מעורר לאחרונה התנגדות מצד נשים, חלקן מהמגזר הדתי, לחגיגות יום האהבה בתאריך זה. אך יש מי שטוען כי זה לא ההסבר היחיד לציון החג