אלמיו ומחליפו לוין. צילום: עמוד הפייסבוק של אגודת הסטודנטים
אלמיו ומחליפו לוין. צילום: עמוד הפייסבוק של אגודת הסטודנטים

5 חודשים אחרי הבחירות: יו"ר אגודת הסטודנטים פורש מתפקידו

אביחי אלמיו הודיע היום על עזיבת התפקיד בהודעה בעמוד הפייסבוק של האגודה, שבה כתב כי עשה זאת מסיבות אישיות-משפחתיות. סגנו יורי לוין יחליף אותו עד הבחירות הבאות

מאת אביטל אורמן 

אביחי אלמיו, יו"ר אגודת הסטודנטים, הודיע היום (ראשון) כי החליט לפרוש מתפקידו לאחר כהונה בת חמישה חודשים – כך פורסם בעמוד הפייסבוק של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר. בפוסט נכתב בשמו של אלמיו כי "ההחלטה הזו אינה קלה עבורי, אך בעקבות סיבות אישיות-משפחתיות זו ההחלטה הנכונה והטובה ביותר עבור האגודה ועבורכם הסטודנטים".

תפקיד יושב הראש יועבר כעת לסגנו, יורי לוין. שייכנס לתפקיד בהדרגה לאחר שיעבור חפיפה מאלמיו. על פי תקנון האגודה, כשיושב ראש מתפטר, הסגן מחליף אותו אוטומטית, ולכן יורי לוין יהיה יו"ר האגודה. ועד האגודה לא ישונה בעקבות התפטרות יושב הראש.

הפוסט בפייסבוק של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של מכללת ספיר. צילום מסך

בהמשך הודעתו הוסיף אלמיו כי הוא מאחל הצלחה עבור צוות האגודה והודה על הצוות שליווה אותו בתקופה שבה כיהן בתפקיד יושב הראש. מדוברות האגודה נמסר: "יו"ר האגודה הגיש אתמול בערב למבקר האגודה מכתב התפטרות, ההתפטרות נכנסת לתוקף אחרי 72 שעות – יום שלישי בערב".

אלמיו נבחר לפני חמישה חודשים בבחירות חריגות שבהן רץ כרשימה יחידנית. זאת הייתה הפעם הראשונה שסיעת יחיד התמודדה להנהיג את האגודה. אלמיו רשם לעצמו את ההישג כאשר לראשונה יו"ר האגודה יכהן בראש ועד, שחמישה ממנו מרשימת "תכלס": יורי לוין, קרן דוידסקו, אורנה סממה, רעות איתן, אילנה סטרשוב.

(גילוי נאות: אביחי אלמיו הוא סטודנט במסלול עיתונות שמפעיל את אתר ספירלה)

אודות מערכת ספירלה

מערכת ספירלה
אתר חדשות ומגזין שמופעל על ידי הסטודנטים במסלול עיתונות במכללת ספיר. יש לכם סיפור בשבילנו? כתבו לנו במייל, פייסבוק או טוויטר. חשאיות מקצועיות מובטחות.

המלצת קריאה

"זה מרחיק אותי מהישגים". האל-הוריים ש-1 בספטמבר לא רלוונטי עבורם

הם לא הולכים להתחרט על זה. הם יודעים מה הם עושים. ולא, זה לא התקפה עליכם. הם אל-הוריים, והם עשו בחירה מודעת לא להביא ילדים