"עצם זה שאנחנו פה – ניצחנו": בצל ירי רקטות ערב שירה מדוברת נערך בדורות

יום לפני ערב הפואטרי סלאם שהתקיים בפאב בקיבוץ דורות, נורו לעבר האזור רקטות. אבל המצב הביטחוני המתוח לא מנע מחובבי הז'אנר להגיע לאירוע

מאת ליאור יצחקוב, ארנולד נטאיי ושיראל צברי

לפני שבוע ביום חמישי התקיים ערב פואטרי סלאם בפאב "המאפייה" בקיבוץ דורות. יום לפני האירוע נורו רקטות לעבר אזור עוטף עזה, אך הירי לא מנע מכ-60 אנשים להגיע לאירוע. "אין מה לפחד יש פה כל מטר מרחב מוגן. עצם זה שאנחנו פה ולא בבית מעיד שניצחנו", אמר אביחי דלאל, סטודנט ממכללת ספיר שנכח במקום.

פואטרי סלאם הוא אירוע שירה מדוברת שבו אנשים מדקלמים יצירה או שיר שהם כתבו. האירוע נחשב מחאתי משום שהמשוררים כותבים על נושאים שנויים במחלוקות כמו פמיניזם, אהבה, חלומות וכאב אישי, ומטיחים את השירה בפני הקהל. הפואטרי סלאם הוא ליין קבוע שמתרחש במועדים מסוימים באותו המקום, ומייסדיו באזור, שמרית פרי ונימרוד כהן, אמרו כי האירוע הבא יתקיים ב-27 בפברואר בפאב "המאפייה" בקיבוץ.

אודות מערכת ספירלה

מערכת ספירלה
אתר חדשות ומגזין שמופעל על ידי הסטודנטים במסלול עיתונות במכללת ספיר. יש לכם סיפור בשבילנו? כתבו לנו במייל, פייסבוק או טוויטר. חשאיות מקצועיות מובטחות.

המלצת קריאה

בעקבות הקורונה ועליה: תערוכת אומנים מהדרום מוצגת באינסטגרם

הפרויקט השנתי של שנה ב' במחלקה לתרבות, יצירה והפקה הועלה בשל מגבלות הקורונה לדף אינסטגרם ייעודי. שלושה אומנים סיפרו ל"ספירלה" על תהליך היצירה בימי ההסגר