מגזין הנשים חשופה

חשופה: מגזין על נשים מתמודדות

בוגרי מסלול העיתונות של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר הציגו את פרויקטי הגמר: אופיר ליבה, עביר אלהזייל, ליאור גבריאלוב ואור שוורץ יצרו מגזין המוקדש לנשים שהתמודדו עם קשיים, משברים ואירועים מעצבי חיים

"חשופה" מגדיר עצמו כמגזין נשים שאינו עוסק בתכני לייף-סטייל, כמקובל, אלא ממוקד בסיפורים אודות נשים שהתמודדו עם קשיים, משברים ואירועים מעצבי חיים. את המגזין יצרו אופיר ליבה, עביר אלהזייל, ליאור גבריאלוב ואור שוורץ, סטודנטיות ממסלול העיתונות של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר, במסגרת פרויקט הגמר שלהן לתואר. הן בחרו להביא מונולוגים קשים של אימהות צעירות ששרדו אלימות אכזרית, נשים שניצחו מחלות קשות, ונשים שיזמו מהלכים חברתיים למען נשים אחרות.

אופיר ליבה, אור שוורץ, ליאור גבריאלוב ועביר אלהזייל מציגות את פרויקט הגמר לחבר השופטים

שנה לא רגילה

הסטודנטיות הגישו את פרויקט הגמר בעקבות שנת לימודים לא שגרתית, שהתנהלה בלימוד מרחוק וכמעט ללא מפגשים אישיים בין חברות הצוות עצמן, נוכח מגבלות הקורונה, וגם על רקע שיבושי לימודים בגין שביתת מרצים ושיתוק הלימודים במכללה בתקופת מבצע שומר החומות.

בוגרי המסלול לשנת תשפ"א עם השופטים קרינה שטוטלנד, איתי ולדמן, והמנחים הגר להב, אילן יצחייק, וראש המחלקה לתקשורת מוטי גיגי

 

האורחים: עורכת לאשה ועורך מאקו

השופטים האורחים שבחנו והעניקו ציונים לפרויקטים של בוגרי המסלול לשנת תשפ"א היו קרינה שטוטלנד, העורכת הראשית של השבועון לאשה מבית ידיעות אחרונות, כלת פרס סוקולוב לעיתונות לשנת 2021, ואיתי ולדמן, העורך הראשי של אתר מאקו מבית קשת 12. ביום המצגות השתתפו גם מנחי הפרויקטים, ד"ר הגר להב וראש המסלול אילן יצחייק, וכן ראש המחלקה לתקשורת במכללה, ד"ר מוטי גיגי.

 

לאתר המגזין חשופה – היכנסו כאן

 

סגור לתגובות.