מגזין הספורט מיק-פלג

מיק-פלג: מגזין על תקשורת הספורט בישראל

בוגרי מסלול העיתונות של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר הציגו את פרויקטי הגמר: איגנסיו ברנבאום ודניס ביכלר יצרו מגזין המכניס את הגולשים אל מאחורי הקלעים של תקשורת הספורט הישראלית

מיק-פלג הוא הכינוי לחבק המשולש או העגול, הנושא את הלוגו של ערוץ התקשורת, ומוצמד סביב למיקרופון של שדרני הטלוויזיה. נאמן לשם הזה, המגזין עוסק במבט עומק לתוך מאחורי הקלעים של תקשורת הספורט הישראלית. הוא כולל ראיונות עם שדרנים, סקירת האולפנים והשידורים, ושיחות עם אוהדים. את המגזין יצרו איגנסיו ברנבאום ודניס ביכלר, סטודנטים ממסלול העיתונות של המחלקה לתקשורת במכללת ספיר, במסגרת פרויקט הגמר שלהם לתואר. במרכז המגזין תחקיר מיוחד, שממפה את הבעלויות על תקשורת הספורט בישראל.

איגנסיו בירנבאום ודניס ביכלר מציגים את מגזין מיק-פלג לחבר השופטים

שנה לא רגילה

הסטודנטים הגישו את פרויקט הגמר בעקבות שנת לימודים לא שגרתית, שהתנהלה בלימוד מרחוק וכמעט ללא מפגשים אישיים בין חברי הצוות עצמם, נוכח מגבלות הקורונה, וגם על רקע שיבושי לימודים בגין שביתת מרצים ושיתוק הלימודים במכללה בתקופת מבצע שומר החומות.

כל בוגרי המסלול לשנת תשפ”א עם השופטים קרינה שטוטלנד, איתי ולדמן, והמנחים הגר להב, אילן יצחייק, וראש המחלקה לתקשורת מוטי גיגי

האורחים: עורכת לאשה ועורך מאקו

השופטים האורחים שבחנו והעניקו ציונים לפרויקטים של בוגרי המסלול לשנת תשפ”א היו קרינה שטוטלנד, העורכת הראשית של השבועון לאשה מבית ידיעות אחרונות, כלת פרס סוקולוב לעיתונות לשנת 2021, ואיתי ולדמן, העורך הראשי של אתר מאקו מבית קשת 12. ביום המצגות השתתפו גם מנחי הפרויקטים, ד”ר הגר להב וראש המסלול אילן יצחייק, וכן ראש המחלקה לתקשורת במכללה, ד”ר מוטי גיגי.

 

לאתר המגזין מיק-פלג – היכנסו כאן

 

סגור לתגובות.